All Fixtures

Fixtures & Results

Date Venue   Opponent Competition Result
30 Mar, 4:00 pm N Arncliffe Aurora FC FFA Cup 1 - 2
31 Mar, 9:00 am N UNSW ESFA Trophy 1 - 3
31 Mar, 11:00 am N South East Eagles FC ESFA Shield 4 - 3
31 Mar, 3:00 pm N South East Eagles FC ESFA Shield 4 - 1
06 Apr, 11:00 am A Queens Park ESFA AAM3 2 - 1
06 Apr, 1:00 pm A Dunbar Rovers ESFA Championship Reserve 1 - 2
06 Apr, 3:00 pm A Easts ESFA AAM5 5 - 5
06 Apr, 3:00 pm A Dunbar Rovers ESFA Championship 4 - 2
09 Apr, 7:00 pm N Bulli FC FFA Cup 0 - 1
13 Apr, 11:00 am A Maroubra United ESFA AAM5 1 - 1
13 Apr, 1:00 pm A Maroubra United ESFA AAM3 1 - 2
13 Apr, 1:00 pm A Randwick City ESFA Championship Reserve 3 - 1
13 Apr, 1:00 pm A Easts ESFA AAM7 3 - 0
13 Apr, 3:00 pm A Randwick City ESFA Championship 1 - 0
16 Apr, 7:00 pm A Coogee United ESFA Cup 7 - 1
27 Apr, 9:00 am A Sydney Uni ESFA AAM7 5 - 0
27 Apr, 11:00 am A UNSW ESFA AAM5 0 - 2
27 Apr, 1:00 pm H Lokomotiv Cove ESFA Championship Reserve 3 - 0
27 Apr, 3:00 pm A Easts ESFA AAM3 1 - 1
27 Apr, 3:00 pm H Lokomotiv Cove ESFA Championship 3 - 3
01 May, 8:00 pm N UNSW ESFA Shield 2 - 4
04 May, 1:00 pm H Dunbar Rovers ESFA AAM7 1 - 10
04 May, 1:00 pm A Waverley Old Boys ESFA Championship Reserve 2 - 1
04 May, 3:00 pm H Redfern Raiders ESFA AAM3 0 - 3
04 May, 3:00 pm A UNSW ESFA AAM5 0 - 0
04 May, 3:00 pm A Waverley Old Boys ESFA Championship 1 - 2
11 May, 11:00 am A Maroubra United ESFA AAM3 1 - 2
11 May, 1:00 pm A Easts ESFA AAM7 3 - 0
11 May, 1:00 pm H Coogee United ESFA Championship Reserve 4 - 8
11 May, 3:00 pm A UNSW ESFA AAM5 2 - 1
11 May, 3:00 pm H Coogee United ESFA Championship 2 - 4
17 May, 7:00 pm A Coogee United ESFA Trophy 5 - 2
18 May, 1:00 pm A Pagewood Botany ESFA Championship Reserve 1 - 7
18 May, 1:00 pm H Sydney Uni ESFA AAM7 2 - 5
18 May, 3:00 pm A Easts ESFA AAM3 2 - 1
18 May, 3:00 pm A Pagewood Botany ESFA Championship 1 - 3
18 May, 3:00 pm H Easts ESFA AAM5 2 - 5
25 May, 1:00 pm A UNSW ESFA AAM7 8 - 1
25 May, 1:00 pm H Phoenix ESFA Championship Reserve 1 - 4
25 May, 1:00 pm A Maroubra United ESFA AAM5 1 - 3
25 May, 3:00 pm H Phoenix ESFA Championship 1 - 0
27 May, 7:00 pm A Lokomotiv Cove ESFA AAM7 5 - 0
01 Jun, 1:00 pm A Glebe Wanderers ESFA Championship Reserve 2 - 1
01 Jun, 1:00 pm H Lokomotiv Cove ESFA AAM7 0 - 2
01 Jun, 3:00 pm A Glebe Wanderers ESFA Championship 4 - 1
01 Jun, 3:00 pm H Queens Park ESFA AAM3 2 - 6
08 Jun, 9:00 am A Queens Park ESFA AAM5 3 - 1
08 Jun, 1:00 pm A Easts ESFA AAM7 2 - 0
15 Jun, 9:00 am A Sydney Uni ESFA AAM7 6 - 2
15 Jun, 1:00 pm H Dunbar Rovers ESFA Championship Reserve 1 - 2
15 Jun, 3:00 pm H Dunbar Rovers ESFA Championship 4 - 3
15 Jun, 3:00 pm A Easts ESFA AAM3 0 - 1
15 Jun, 3:00 pm A Easts ESFA AAM5 2 - 1
19 Jun, 7:00 pm A Pagewood Botany ESFA Shield 1 - 3
22 Jun, 1:00 pm H Dunbar Rovers ESFA AAM7 0 - 2
22 Jun, 1:00 pm H Randwick City ESFA Championship Reserve 2 - 1
22 Jun, 1:00 pm A Redfern Raiders ESFA AAM3 2 - 2
22 Jun, 3:00 pm H Maroubra United ESFA AAM5 4 - 0
29 Jun, 1:00 pm A Lokomotiv Cove ESFA Championship Reserve 1 - 0
29 Jun, 3:00 pm A Easts ESFA AAM7 3 - 1
29 Jun, 3:00 pm H Maroubra United ESFA AAM3 0 - 4
02 Jul, 7:00 pm A Maroubra United ESFA AAM3 4 - 4
06 Jul, 11:00 am H UNSW ESFA AAM5 3 - 1
06 Jul, 1:00 pm H Waverley Old Boys ESFA Championship Reserve 5 - 0
06 Jul, 3:00 pm H Waverley Old Boys ESFA Championship 1 - 0
13 Jul, 1:00 pm A Coogee United ESFA Championship Reserve 4 - 0
13 Jul, 1:00 pm H Sydney Uni ESFA AAM7 3 - 2
13 Jul, 3:00 pm H UNSW ESFA AAM5 3 - 1
13 Jul, 3:00 pm A Coogee United ESFA Championship 3 - 2
15 Jul, 7:00 pm A Lokomotiv Cove ESFA Championship 2 - 2
20 Jul, 11:00 am A UNSW ESFA AAM7 4 - 1
20 Jul, 1:00 pm H Pagewood Botany ESFA Championship Reserve 3 - 1
20 Jul, 1:00 pm A UNSW ESFA AAM5 2 - 4
20 Jul, 2:00 pm A Easts ESFA AAM3 1 - 0
20 Jul, 3:00 pm H Pagewood Botany ESFA Championship 0 - 1
27 Jul, 11:00 am A Sydney Uni ESFA AAM7 2 - 0
27 Jul, 1:00 pm A Phoenix ESFA Championship Reserve 8 - 1
27 Jul, 1:00 pm H Easts ESFA AAM5 0 - 2
27 Jul, 3:00 pm H Easts ESFA AAM3 2 - 1
27 Jul, 3:00 pm A Phoenix ESFA Championship 2 - 2
03 Aug, 11:00 am H Sydney Uni ESFA AAM7 1 - 3
03 Aug, 11:00 am A Maroubra United ESFA AAM5 3 - 3
03 Aug, 1:00 pm H Glebe Gorillas ESFA Championship Reserve 0 - 3
03 Aug, 1:00 pm A Easts ESFA AAM3 2 - 0
03 Aug, 3:00 pm H Glebe Gorillas ESFA Championship 1 - 4
10 Aug, 9:00 am A Sydney Uni ESFA AAM5 0 - 7
10 Aug, 9:00 am A Maroubra United ESFA AAM3 0 - 3
10 Aug, 1:00 pm H Glebe Wanderers ESFA Championship Reserve 1 - 6
10 Aug, 3:00 pm H Glebe Wanderers ESFA Championship 2 - 1
10 Aug, 3:00 pm A Lokomotiv Cove ESFA AAM7 6 - 1
13 Aug, 7:00 pm A Maroubra United ESFA AAM3 1 - 3
13 Aug, 7:00 pm H Randwick City ESFA Championship 1 - 2
17 Aug, 1:00 pm A Glebe Gorillas ESFA Championship Reserve 4 - 0
17 Aug, 1:00 pm H Queens Park ESFA AAM5 4 - 3
17 Aug, 3:00 pm A Glebe Gorillas ESFA Championship 8 - 0
24 Aug, 11:00 am A Maroubra United ESFA AAM5 2 - 1
28 Aug, 7:00 pm A UNSW ESFA Shield 0 - 1