Sat 03 Apr, 9:00 am
|
H |
| Maroubra United |
AAM2 |
ESFA Trophy |
9 - 0 |
Sat 03 Apr, 9:00 am
|
A |
| Maroubra United |
AAM1 |
ESFA Cup |
0 - 6 |
Sat 03 Apr, 11:00 am
|
H |
| Dunbar Rovers |
AAM4 |
ESFA Shield |
6 - 1 |
Sat 03 Apr, 1:00 pm
|
H |
| Barnstoneworth United |
Championship |
ESFA Cup |
7 - 1 |
Sat 03 Apr, 3:00 pm
|
H |
| Queens Park |
Championship |
ESFA Cup |
2 - 1 |
Mon 05 Apr, 1:00 pm
|
A |
| Dunbar Rovers |
AAM3 |
ESFA Trophy |
0 - 3 |
Sat 10 Apr, 9:00 am
|
H |
| UNSW |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
0 - 3 |
Sat 10 Apr, 11:00 am
|
H |
| Maroubra United |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
4 - 2 |
Sat 10 Apr, 1:00 pm
|
A |
| Phoenix |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
1 - 4 |
Sat 10 Apr, 1:00 pm
|
H |
| Maroubra United |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
4 - 2 |
Sat 10 Apr, 3:00 pm
|
A |
| Phoenix |
Championship |
ESFA Championship |
3 - 1 |
Sat 10 Apr, 3:00 pm
|
A |
| Sydney Uni |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
2 - 9 |
Sat 10 Apr, 3:00 pm
|
H |
| Queens Park |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
2 - 1 |
Sat 17 Apr, 9:00 am
|
H |
| Sydney Uni |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
2 - 4 |
Sat 17 Apr, 11:00 am
|
H |
| Queens Park |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
1 - 1 |
Sat 17 Apr, 11:00 am
|
A |
| Mascot Kings |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
3 - 0 |
Sat 17 Apr, 1:00 pm
|
A |
| Glebe Wanderers |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
4 - 1 |
Sat 17 Apr, 1:00 pm
|
H |
| Mascot Kings |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
0 - 3 |
Sat 17 Apr, 3:00 pm
|
A |
| Glebe Wanderers |
Championship |
ESFA Championship |
2 - 2 |
Sat 17 Apr, 3:00 pm
|
H |
| Heffron Hawks |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
1 - 3 |
Sat 24 Apr, 11:00 am
|
H |
| Lokomotiv Cove |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
1 - 5 |
Sat 24 Apr, 1:00 pm
|
H |
| Waverley Old Boys |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
1 - 2 |
Sat 24 Apr, 1:00 pm
|
A |
| Easts |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
2 - 5 |
Sat 24 Apr, 2:00 pm
|
A |
| UNSW |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
2 - 4 |
Sat 24 Apr, 2:30 pm
|
A |
| Dunbar Rovers |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
3 - 0 |
Sat 24 Apr, 3:00 pm
|
H |
| Waverley Old Boys |
Championship |
ESFA Championship |
2 - 4 |
Sat 01 May, 9:00 am
|
H |
| Glebe Gorillas |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
3 - 0 |
Sat 01 May, 11:00 am
|
H |
| Heffron Hawks |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
1 - 4 |
Sat 01 May, 1:00 pm
|
H |
| Glebe Gorillas |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
1 - 1 |
Sat 01 May, 1:00 pm
|
A |
| Maroubra United |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
1 - 3 |
Sat 01 May, 3:00 pm
|
H |
| Glebe Gorillas |
Championship |
ESFA Championship |
2 - 3 |
Sat 01 May, 3:00 pm
|
A |
| Easts |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
2 - 1 |
Sat 08 May, 11:00 am
|
H |
| Heffron Hawks |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
1 - 2 |
Sat 08 May, 1:00 pm
|
A |
| Coogee United |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
3 - 3 |
Sat 08 May, 1:00 pm
|
H |
| Maroubra United |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
3 - 1 |
Sat 08 May, 1:00 pm
|
A |
| Easts |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
4 - 4 |
Sat 08 May, 3:00 pm
|
A |
| Coogee United |
Championship |
ESFA Championship |
4 - 0 |
Sat 08 May, 3:00 pm
|
A |
| Easts |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
0 - 4 |
Sat 15 May, 11:00 am
|
H |
| Dunbar Rovers |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
4 - 5 |
Sat 15 May, 11:00 am
|
A |
| Sydney Uni |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
0 - 2 |
Sat 15 May, 1:00 pm
|
H |
| Dunbar Rovers |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
2 - 7 |
Sat 15 May, 1:00 pm
|
A |
| Mascot Kings |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
3 - 3 |
Sat 15 May, 2:00 pm
|
A |
| UNSW |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
0 - 3 |
Sat 15 May, 3:00 pm
|
H |
| Dunbar Rovers |
Championship |
ESFA Championship |
0 - 3 |
Wed 19 May, 7:00 pm
|
A |
| Coogee United |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Wed 19 May, 7:15 pm
|
A |
| Pagewood Botany |
Championship |
ESFA Cup |
1 - 0 |
Sat 22 May, 9:00 am
|
H |
| Maroubra United |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
9 - 0 |
Sat 22 May, 11:00 am
|
A |
| Mascot Kings |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
0 - 3 |
Sat 22 May, 12:00 pm
|
A |
| UNSW |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
0 - 2 |
Sat 22 May, 1:00 pm
|
A |
| Maroubra United |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
1 - 7 |
Sat 22 May, 1:00 pm
|
A |
| Queens Park |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
0 - 1 |
Sat 22 May, 1:00 pm
|
H |
| Easts |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 22 May, 3:00 pm
|
A |
| Maroubra United |
Championship |
ESFA Championship |
1 - 2 |
Wed 26 May, 8:30 pm
|
A |
| Queens Park |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Thu 27 May, 7:00 pm
|
A |
| Dunbar Rovers |
AAM3 |
ESFA Trophy |
4 - 1 |
Sat 29 May, 9:00 am
|
H |
| Sydney Uni |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
3 - 2 |
Sat 29 May, 11:00 am
|
H |
| Waverley Old Boys |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
2 - 1 |
Sat 29 May, 1:00 pm
|
A |
| Pagewood Botany |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
1 - 2 |
Sat 29 May, 1:00 pm
|
A |
| Redfern Raiders |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 29 May, 1:00 pm
|
H |
| Lokomotiv Cove |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
2 - 0 |
Sat 29 May, 3:00 pm
|
A |
| Pagewood Botany |
Championship |
ESFA Championship |
1 - 2 |
Mon 31 May, 7:00 pm
|
H |
| Easts |
AAM2 |
ESFA Trophy |
7 - 0 |
Sat 05 Jun, 9:00 am
|
H |
| Easts |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
5 - 1 |
Sat 05 Jun, 11:00 am
|
H |
| Maccabi Hakoah |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 05 Jun, 11:00 am
|
A |
| Sydney Uni |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
1 - 2 |
Sat 05 Jun, 1:00 pm
|
A |
| Randwick City |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
7 - 1 |
Sat 05 Jun, 1:00 pm
|
H |
| Easts |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
3 - 5 |
Sat 05 Jun, 3:00 pm
|
A |
| Randwick City |
Championship |
ESFA Championship |
1 - 2 |
Sat 05 Jun, 3:00 pm
|
A |
| Lions FC |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
1 - 3 |
Mon 07 Jun, 7:00 pm
|
H |
| Dunbar Rovers |
Championship |
ESFA Cup |
1 - 1 |
Mon 07 Jun, 7:15 pm
|
A |
| Easts |
AAM5 |
ESFA Shield |
|
Mon 07 Jun, 7:15 pm
|
H |
| South East Eagles FC |
AAM4 |
ESFA Shield |
0 - 1 |
Wed 09 Jun, 3:00 pm
|
H |
| Maroubra United |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
2 - 3 |
Sat 12 Jun, 11:00 am
|
H |
| Maroubra United |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
1 - 0 |
Sat 12 Jun, 11:00 am
|
A |
| Mascot Kings |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
5 - 0 |
Sat 12 Jun, 11:00 am
|
A |
| Sydney Uni |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
|
Sat 12 Jun, 1:00 pm
|
H |
| Randwick City |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
2 - 2 |
Sat 12 Jun, 1:00 pm
|
A |
| Maccabi Hakoah |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 12 Jun, 1:00 pm
|
A |
| Queens Park |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
3 - 1 |
Sat 12 Jun, 3:00 pm
|
H |
| Randwick City |
Championship |
ESFA Championship |
2 - 1 |
Sat 19 Jun, 9:00 am
|
A |
| Heffron Hawks |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
3 - 1 |
Sat 19 Jun, 9:00 am
|
H |
| Sydney Uni |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
3 - 1 |
Sat 19 Jun, 11:00 am
|
H |
| Sydney Uni |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 19 Jun, 11:00 am
|
A |
| Mascot Kings |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
|
Sat 19 Jun, 1:00 pm
|
H |
| Phoenix |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 19 Jun, 1:00 pm
|
A |
| Heffron Hawks |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
0 - 4 |
Sat 19 Jun, 3:00 pm
|
H |
| Phoenix |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 26 Jun, 9:00 am
|
H |
| Dunbar Rovers |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 26 Jun, 11:00 am
|
A |
| Glebe Gorillas |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
|
Sat 26 Jun, 11:00 am
|
H |
| Easts |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
|
Sat 26 Jun, 1:00 pm
|
H |
| Glebe Wanderers |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 26 Jun, 1:00 pm
|
A |
| Lokomotiv Cove |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
|
Sat 26 Jun, 2:00 pm
|
A |
| UNSW |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
|
Sat 26 Jun, 3:00 pm
|
H |
| Glebe Wanderers |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 03 Jul, 11:00 am
|
A |
| Easts |
AAM1 |
ESFA AAM1 |
|
Sat 03 Jul, 11:00 am
|
H |
| Sydney Uni |
AAM3 |
ESFA AAM3 |
|
Sat 03 Jul, 11:00 am
|
A |
| Maroubra United |
AAM5 |
ESFA AAM5 |
|
Sat 03 Jul, 1:00 pm
|
A |
| Waverley Old Boys |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 03 Jul, 1:00 pm
|
H |
| Lions FC |
AAM4 |
ESFA AAM4 |
|
Sat 03 Jul, 3:00 pm
|
A |
| Waverley Old Boys |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 03 Jul, 3:00 pm
|
A |
| Easts |
AAM2 |
ESFA AAM2 |
|
Sat 10 Jul, 1:00 pm
|
A |
| Glebe Gorillas |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 10 Jul, 3:00 pm
|
A |
| Glebe Gorillas |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 24 Jul, 1:00 pm
|
H |
| Coogee United |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 24 Jul, 3:00 pm
|
H |
| Coogee United |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 31 Jul, 1:00 pm
|
A |
| Dunbar Rovers |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 31 Jul, 3:00 pm
|
A |
| Dunbar Rovers |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 07 Aug, 1:00 pm
|
H |
| Maroubra United |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 07 Aug, 3:00 pm
|
H |
| Maroubra United |
Championship |
ESFA Championship |
|
Sat 14 Aug, 1:00 pm
|
H |
| Pagewood Botany |
Championship |
ESFA Championship Reserve |
|
Sat 14 Aug, 3:00 pm
|
H |
| Pagewood Botany |
Championship |
ESFA Championship |
|